Měli jsme datum a místo pro první Pechu, po více než roční pauze, a pak začala válka na Ukrajině. Neumíme se tvářit, že neexistuje a pokračovat v přípravách. Tak první Pechu věnujeme ukrajinským i ruským umělcům, kteří na Pechi vystoupí. Protože umění spojuje a nemá hranice.

PechaKucha Night Ostrava se bude konat v prostorách bývalého Minikina.

Celý výtěžek se vstupného pošleme na účet Člověka v tísni SOS Ukrajina.

Počet míst je kvůli kapacity prostoru menší než obvykle, proto budeme opět vysílat i online. Tentokrát bude i online vysílání placené – na GoOut si sami zvolte výši vstupného a zda na Pechu chcete přijít fyzicky (offline vstupenka) nebo se chcete podívat online.

Večer bude moderovat Anička Bangoura.

Potvrzení prezentující:
– Maria Makeeva
– Nataliya Yashchuk
– Alexandra Karpuchina
– Igor Ochepovsky

Vstupenky na PechaKucha Night Ostrava #41

Událost na Facebooku.