3.9.2020 nás čeká 38. PKNO, tentokrát na téma Kulturní Ostrava. Budeme na speciálním místě, na Střeše světa na Havlíčkově nábřeží, kde se sejdou zástupci kulturních oraganizací, institucí, obou univerzit, a členů pracovní skupiny koncepce rozvoje kultury statutárního města Ostrava.
Jelikož je kapacita velmi omezená a všechna místa už budou obsazená, rozhodli jsme se pro Vás připravit stream.
Mezi prezentujícími se vám koncentrovaně představí 9 osobností reprezentujících vzorek ostravského kulturního života. Na pódium se nám z časových a organizačních důvodů rozhodně nevejdou všichni a tak pro vás máme připravenou kombinaci veřejného, komunitního i komerčního sektoru.
Tato netradiční verze Pechi bude ke shlédnutí v netradiční den i hodinu. Začínáme ve čtvrtek 3. 9. 2020 v 16 hod.
Potvrzení prezentující:
Ondřej Slach – Koncepce kultury Ostrava
Jan Žemla – Koncertní sál Ostrava
Jan Jůzl – DOCK
Michal Zych – Na Fráni Šrámka 5
Richard Mauler – CØKAFE, Skoč Do Pole
Jan Dvořák – Provoz u řeky
Pavlína Nováčková – Galerie Dukla
Karolína Skórková, Václav Pokorný – Asociace Kultury MSK