PKNO#13 a online rezervace lístků

Jak jsme již avizovali na Facebooku, třináctá PechaKucha Night v Ostravě se bude konat v krásném prostředí Divadla Antonína Dvořáka, a to již v sobotu 19. října. Aktuálně jsou potvrzeni prezentující Vendula Chalánková, Klára Vytisková, Anna Marešová, Daniel González a brzy přibudou další.

Abyste se mohli těšit stejně jako my, je třeba si zarezervovat lístky online a následně si je vyzvednout na pokladně NDM. Online rezervace startuje ve středu 9.10. ve 14 hodin na adrese vstupenky.ndm.cz.

 

PRAVIDLA PRO REZERVACI VSTUPENEK:

  • Vstupenky jsou jako vždy zdarma
  • Rezervovat si můžete až 4 vstupenky na osobu. Prosíme, buďte ohleduplní k ostatním a nerezervujete si vstupenky, které nevyužijete. Kapacita divadla je omezená a musíme ji dodržet.
  • Vstupenky si musíte vyzvednout během 5 kalendářních dnů na na kterékoliv z pokladen Národního divadla moravskoslezského (seznam pokladen). Nevyzvednuté vstupenky se vrací do rezervačního systému.
  • Vstupenky si nelze vytisknout doma. Vzhledem k tomu, že je akce zdarma, je pro nás vaše fyzické vyzvednutí příslibem, že opravdu dorazíte. Děkujeme za pochopení.


Upozorňujeme ještě jednou: nezapomeňte si vyzvednout zarezervované vstupenky
. Pouze s rezervací (bez vstupenky) vás bohužel nemůžeme na akci pustit. Zbylé vstupenky, které se nám vrátí jako nevyzvednuté z online rezervace, budou před akcí dostupné přímo fyzicky na pokladně NDM – dáme vám včas vědět prostřednictvím Facebooku.

 

Tým PKNO

Their justice spy mobile app of http://spyappsinsider.com/ league template definitely made me smile and was welcome during a long workday