Podpořte nás

PechaKucha Night Ostrava je neziskový projekt, který má za cíl pozvednout ostravskou kulturu. Jeho budoucnost stojí a padá na podpoře mnoha lidí a institucí - od dobrovolníků z řad organizátorů přes oficiální sponzory a grantové agentury až po každého z účastníků, který akce navštěvuje. Za téměř pět let, po které „peču“ v Ostravě pořádáme, jsme se nespočetněkrát setkali s dotazy, jestli není možné si zakoupit lístek či prostě PechaKucha Night Ostrava finančně podpořit. Proto nabízíme možnost pomoci dárcovstvím jedné ze tří částek, jak vidíte níže. O vybraných financích a jejích využití vás budeme samozřejmě pravidelně informovat. Vaší podpory si velmi vážíme, je pro nás závazkem, a uděláme vše pro to, abyste vždy měli mnoho důvodů PechaKucha Night Ostrava znovu a znovu navštěvovat.

Částku zašlete na účet PechaKucha Night Ostrava č. 238703275/0300 (Poštovní spořitelna) s patřičným VARIABILNÍM SYMBOLEM dle vybraného balíčku. Do ZPRÁVY platebního příkazu zadejte své JMÉNO a EMAIL. Jakmile nám bude Váš dar připsán na účet, budeme Vás informovat.

500 Kč

Základní dárcovství

Myšlenka PechaKucha Night se Vám líbí a stojíte o její rozvoj. Chcete tuto akci finančně podpořit, přispět aspoň na účty za telefon a drobné výdaje. Od nás získáte kromě vděku také Listinu o dárcovství podepsanou organizátory, dvě místa k sezení na následující PKNO a její vychytaný plakát.
Variabilní symbol: 21500

1000 Kč

Patronát

Věříte, že PechaKucha Night má v Ostravě smysl a své nezastupitelné místo na ostravské kulturní scéně. Chcete se stát patronem, pomoci a podílet se na dalších pokračováních. Za Váš příspěvek získáte kromě dobrého pocitu a Listiny o dárcovství také 2x2 lístky na následující PechaKucha Nights Ostrava, rovněž Vaše jméno zmíní moderátor a odnesete si na památku originální plakáty akce.


Variabilní symbol: 211000

Mecenášství

V případě, že se rozhodnete přispět částkou minimálně 2000 Kč, dáváte tak najevo eminentní zájem o podporu ostravské kultury. Stáváte se mecenášem a kromě našich díků Vám tak bude náležet 3x2 VIP vstupenky na každou z 3 následujících PechaKucha Nights Ostrava, Listinu o dárcovství podepsanou organizátory, kterou Vám zašleme poštou, čestné místo na stránkách pkno.cz a možnost účastnit se akcí přístupných pouze partnerům PechaKucha Night Ostrava.

Variabilní symbol: 212000