Podpořte PechaKucha Night Ostrava

Určitě si mnoho z vás (rozhodně více než 1600) vzpomene na úžasnou desátou PechaKucha Night Ostrava v Gongu, tzv. desítku. Desítka pro nás, kromě skvělé akce, byla organizačním milníkem, kdy jsme si uvědomili, že nám spousta věcí nefunguje a rozhodli jsme se je změnit.

Chceme dělat čím dál lepší akce, s větší atraktivitou, lepším programem a tak aby vás i po třinácté či třicáté něčím nadchly.

Vytvořit takovouto akci zabere spoustu energie a času. „Peču“ děláme ve svém volném čase a dost z něj nám bere shánění finančních prostředků. Nestěžujeme si, máme co jsme chtěli. Někteří z vás si kladou otázku, proč tedy nezavedeme vstupné. My ale chceme dokázat, že jdou věci dělat jinak. Chceme, aby akce byla přístupná všem a šířila osvětu mezi nejširší veřejnost. Chceme, ať je rozhodující zájem, ne plnost peněženky.

Na druhou stranu se nám po desítce hlásilo čím dál více lidí s otázkou, jak by mohli přispět finančním darem na chod PechaKucha Night Ostrava. Dlouho jsme váhali, zda tuhle variantu umožníme, ale nakonec jsme si uvědomili, že ve světě je přece normální, že lidé chtějí nejrůznější formou podporovat dobré věci. Že chtějí například část svých financí vracet do společnosti a podporovat tak její rozvoj.

Rozhodli jsme se tedy zavést možnost veřejnosti přispět na organizaci „peči“ formou dárcovství. V té chvíli jsme taky měli štěstí v tom, že se objevila společnost Moravio, která nám pomohla tento záměr převést do reálné podoby. Nyní nás tak na našem webu můžete prostřednictvím platební brány finančně podpořit. Dáváme vám možnost dle míry vašeho příspěvku stát se dárcem, patronem nebo rovnou mecenášem. Za jednotlivé příspěvky vám samozřejmě nabízíme různé odměny a výhody. Podrobně je vše vysvětleno na webu v sekci „Podpořte nás“.

Všem, kteří přispějí, už nyní děkujeme a věřte, že se vaše podpora projeví na každé následující akci!

Learn more about robbie and how do your homework for you she can help you get accepted