Festival v ulicích 2013

I letos se podílíme na organizaci Festivalu v ulicích, který probíhá zadarmo v centru města, pararelně s Coloursy.
Jedná se o první akci pod naší novou „značkou“, občanským sdružením Uhlí (podle uhnout, ne podle suroviny na koks). Pokud se chystáte na Colours, tak se aspoň stavte pozdravit, pokud ne, máme pro vás bohatý program:

1. Městský stan
Vedle Fora Nová Karolína vyroste stan. Zde se můžete nejen schovat před nepřízní počasí, ale také relaxovat, zatančit si nebo zažít něco neobvyklého.
Pokud se předem zaregistrujete na mailu jiri.vicherek@pkno.cz, můžete dokonce v centru města ve stanu přespat! Čtení na dobrou noc od hlasů a tváří herců a moderátorů, které znáte, sexy tance a další!

2. Grilování
Vedle městského stanu najdete veřejný gril. Přineste si maso a zeleninu nebo ji nakupte v blízkém supermarketu a pojďte si s námi užít příjemný den v centru dění! Zároveň zde budou vodní dýmky.

3. Plachta
Stejně jako loni, tak i letos můžete dát průchod své kreativitě! Kolektivní vystřihování a malování na velkou plachtu ocení zejména ti nejmenší, vyřádí se ale všichni.

4. Bojovka
Jste soutěživí? Nebo jen chcete nechat navést na nejzajímavější místa v centru města? Tak jako tak s námi pojďte hrát bojovku. Zábavné úkoly, hodnotné ceny! Většinu úkolů zvládne i vaše dítě, některé ani vy ne. Vyhrává každý! (Fotoaparát výhodou.)

5. Sprejování
S našimi umělci si vyzkoušejte, jak se maluje sprejem. Vaše dílo bude viset v centru po celou dobu Festivalu v ulicích. Sprejerské exhibice a apřední postavy ostravské street-art scény.

Com/privacy – any unused portion of a free trial period, if spying.ninja/spybubble/ offered, will be forfeited when the user purchases a subscription to that publication