Design Summit Talking 2013

Příští čtvrtek se už po třetí bude konat v ostravském hotelu Park Inn prestižní akce zaměřená na obory kreativního průmyslu. S naší PechaKucha Night má mnoho společného. Jedná se o prezentace, chcete-li přednášky, úspěšných designérů, módních návrhářů a architektů. Za dva uplynulé ročníky mohli lidé vidět taková jména, jakými jsou například Bořek Šípek, Eva Jiřičná nebo Maxim Velčovský.

Vše má na svědomí paní docentka Peřinková a její týmu z INFERWAY, díky nim se každý rok (a nebude tomu jinak ani letos) této velmi zajímavé akce účastníme. Kromě inspirace z přednášek skvělých lidí z oboru si z této akce odnášíme i cenné kontakty pro další PechaKucha Nights.

Design Summit Talking je jedna z těch akcí, která nám potvrzuje, že v Ostravě lze dělat dvě podobné věci, aniž by si konkurovali. Právě naopak, setkání na této akci jsou vždy přínosná a v mnohém nám otevírají oči. Jsme dost rádi, že se můžeme vzájemně podporovat a že je v Ostravě něco dobrého, co si takovou podporu zaslouží.

A na co se můžeme těšit tentokrát?

Vystoupí Roman Šedina, kterého jste mohli vidět na jedné z PechaKucha Night, kde uchvátil svými návrhy porcelánu. Dále Georgi Stojkov, úžasný grafik a designér, náš kamarád, o kterém jste do teď možná neslyšeli, ale budete hodně překvapeni, kolik jeho výtvorů už dávno znáte, mimo jiné vizuál Coloursů, který je vidět na obrázku vpravo.

Módu pak zastoupí návrhářka Eliška Kuchtová nominovaná na ceny Czech Grand Design. Vrcholem večera je pak světoznámý módní návrhář Osmany Laffita.

Uvidíme se tedy ve čtvrtek 28. 11. 2013 od 17 hod v hotelu Park Inn. Více informací a registrace na stránkách Design Summit Talking.

How click for resource has that failure made you better equipped for the future