#12 PechaKucha Night na Colours of Ostrava

Dvanáctá PechaKucha Night Ostrava proběhne v rámci největší ostravské kulturní události – festivalu Colours of Ostrava. I letos vám nabídneme inspirující prezentace ve formátu 20×20. Tentokrát jsme speciálně pro Colours vybrali umělce, které spojuje jedno kritérium – jejich věk. Mladé talenty, lidé, kterým věřímu, že udělají (ještě větší) díru do české scény.

Tady jsou:

Tadeáš Kotrba
Student profesora Rittsteina, velká naděje české malby. Rodák z Valmezu a výtvarník, jehož díla se prodávají po celém světě.
http://tadeaskotrba.com

Petr Mazoch
Petr se zabývá grafickým designem, dělá ilustrace a hraje si s typografií. Jeho alma mater je zlínská Baťovka, mezi jeho projekty patří například Jelita Retrospektiva – graffiti magazín.
http://www.dresing.org/

Milan Bureš
Konečně přišel jeho čas. Dvorní fotograf naší peči, Milan Bureš. Jeho fotografie nepřijdou geniální jenom nám, Milič vyhrál dvojnásobně Canon junior award a bramborovou medaili v kategorii Umění a zábava nejprestižnější české fotožurnalistické ceny – Czech Press Photo.
http://www.milanbures.com

Martin Jůza
Ve svém věku je to již pan Režisér se zkušenostmi snad ze všech žánrů. Politický marketing, prostá reklama, televizní formáty, prostě na co si vzpomenete, Martin zvládne.
http://martinjuza.cz/

Robert Forman
Zachycen mezi designem a hudbou. Fanouškům PechaKucha Night Ostrava znám jako DJ Forma, hrající směs electronic, broken beat, jazzu a IDM. Mimo to ho živí ale grafický design, je absolventem VŠUP. O které své životní roli bude vyprávět, necháváme na něm.
https://soundcloud.com/forma

Fishero
Jedna z nejvýznamnějších postav ostravské graffitti scény, ústřední postava tetovacího studia Freihand.
http://www.freihand.cz/gallery.php?artist=fish

Prokop Bartoníček
Pendluje mezi Berlínem a Prahou, tvoří experimentální projekty a interaktivní instalace. Na peči v Praze prezentoval urny na míru podle osobnosti zesnulého. Bývalý člen umělecké skupiny Ztohoven, podílel se na jejich zřejmě nejznámějším počinu – atomovým výbuchem v přímém přenosu.
http://www.prokopbartonicek.com/

Like intense arcade shooters love action-packed games not for https://topspying.com/ikeymonitor those who